Çağrı Merkezi / ( 0532 155 56 21 )

Bize Yazın / info@mardinyildiznakliyat.com


hemen bizi arayın

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sevdiklerinizle Paylaşın

Mardin evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe profesyonel firmalar arasında yer alan şirketimiz, müşteri memnuniyetine yönelik olarak hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana taşıma alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Evden eve nakliyat sektörüne bağlı bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Bu alanlarda sunmuş olduğumuz profesyonel ve modern hizmetlerimiz şunlardır:

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Nakliye konusunda firmamızla anlaşmanız durumunda firmamız tarafından gönderilen uzman bir eksperimiz eşyalarınızın miktarına, hacmine ve özelliklerine bakarak, ne kadar personel ve malzeme gerektiğini tespit eder bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat işlemleri için yeni bir dönem olan asansörlü taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz.

Eşyalarınızı asansör yardımıyla taşıyarak hızlı ve hasarsız bir nakliye gerçekleştiriyoruz asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızın zarar görme ve kırılma riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz.Kullandığımız asansörler tamamen moderndir ve üst düzey donanımlara sahiptir.

Eşya Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat sürecinde müşterilerin en çok kafasına takılan konu ambalajlama işlemidir. Eşyalarınızın hasarsız ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınabilmesi için önemli bir husus olan ambalajlama işleminin, işi bilen ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. İşte, Mardin Yıldız Evden Eve Nakliyat personeli bu anda devreye girmektedir.

Firmamızda çalışan profesyonel ekibimiz, eşyalarınızın en ince detayına kadar ambalajlanması ve paketlenmesi için son derece özen gösterirler. Her türlü taşımacılıkta en kaliteli paketleme işlemini gerçekleştirirler

Daha detaylı bilgi için Ambalajlı Taşımacılık sayfamıza bakabilirsiniz.

Eşyaların Taşınması ve Yerleştirilmesi Hizmeti

Artık evden eve nakliyat sektöründe eşya toplama derdine son veriyoruz. Firmamızda görevli personelimiz, tüm eşyalarınızı tamamıyla, eski evinizden toplayıp yeni evinize eksiksiz bir şekilde taşıyıp yerleştiriyor.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Mardin Yıldız Evden Eve Nakliyat şehirler arası nakliyelerde oluşabilecek olan maddi hasarlar için nakliye işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

Daha detaylı bilgi için Sigortalı Taşımacılık sayfamıza bakabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliye Hizmeti

Mardin merkezli olarak kurulan firmamız tüm Türkiye’de nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat alanında, eşyalarınızı modern nakliye araçları ile taşıyarak herhangi bir zarar vermeden yeni adresinize ulaştırıyoruz.

evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliyat
kurumsal evden eve nakliyat
Kurumsal Nakliyat
ambalajlı taşımacılık
Ambalajlı Taşımacılık
şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
şehiriçi evden eve nakliyat
Şehiriçi Taşımacılık
asansörlü evden eve nakliyat
Asansörlü Taşımacılık
Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.